APMAKSAS Noteikumi

PRIEKŠAPMAKSA AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Par pirkumiem, kas veikti  e-veikalā, var norēķināties ar bankas pārskaitījumu Pēc Jūsu pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs saņemsiet rēķinu uz Jūsu norādīto elektronisko adresi. Pēc naudas saņemšanas mūsu kontā Jūsu iegādāto preci/preces varēsiet saņemt vai nu mūsu juridiskajā adresē Bebru ielā 15-2, Jēkabpilī, vai nosūtīsim Jūsu pasūtījumu ar Omniva vai DPD pakomātiem, atkarīgs no Jūsu izvēlētā preču saņemšanas veida veicot pasūtījumu.

NORĒĶINĀŠANĀS AR BANKAS KARTI

Par pasūtījumiem, kas veikti Krēzs e-veikalā, var norēķināties ar bankas norēķinu kartēm caur drošu maksājumu apkalpošanas sistēmu Stripe. Par pirkumiem iespējams norēķināties mūsu interneta veikalā ātri un ērti, izmantojot Visa, Mastercard, American Express un Discover.

Veicot apmaksu ar kredītkarti mūsu mājas lapā Jums nav jāmaksā papildus komisijas maksa, tikai summa par Jūsu pasūtījumu

NODOKĻI

Visas cenas mūsu interneta veikalā ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli

Navigation
Close

Mans grozs

Close

Vēlmju saraksts

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privātuma politika.

Already got an account?

Close

Categories