Pēdu kopšanas krēmi ar UREA – kāpēc šī viela pēdu kopšanas līdzekļos ir nepieciešama?

🥶Ārā ir palicis drēgns, vasaras apavi tiek nomainīti uz siltākiem, slēgtiem rudens/ziemas apaviem. Taču neaizmirsīsim, ka par pēdām un to ādu jārūpējas arī gada aukstajos mēnešos. 🦶

Pēdu kopšanas krēmi ar UREA piemēroti sausu, ļoti sausu, raupju un sasprēgājušu pēdu ar tulznām, noberzumiem un plaisām, kā arī pēdām ar ādas sabiezējumiem ikdienas kopšanai.

Lai pēdu āda iegūtu maigu struktūru un mazinātu iespēju tajā veidoties plaisiņām, to kopšanai nepieciešama UREA viela , kurai pateicoties tiek saglabāta vesela ādas barjera un tā ir viena no dabiskā mitrinošā faktora sastāvdaļām. UREA unikālais ķīmiskais sastāvs samazina produkta skābju/bāzes līdzsvara izmaiņas, ja šim produktam tiek pievienotas citas sastāvdaļas. Tas arī palēnina mitruma zudumu no produkta lietošanas laikā. Un, ja to lieto ādas kopšanas līdzekļu sastāvā, urīnviela palielina ūdens saturu ādas augšējos slāņos.

SÜDA CARE 15% UREA krēms sausai, saplaisājušai un sabiezējušai ādai
https://krezs.lv/products/suda-care-15-urea-krems-kajam/
Efektīvs pēdu kopšanas krēms sausai un ļoti sausai, saplaisājušai ādai ar 15% UREA. Mīkstina, mitrina, novērš sabiezējumu veidošanos, antibakteriāla, pretiekaisuma darbība.
Sastāvs: 15% UREA, šī sviestu, melno ķimeņu, naktssveces, prīmulas eļļas u.c. Nesatur krāsvielas, dzīvnieku taukus, konservantus.

SÜDA CARE putu krēmi:
Schaumcreme putu krēms sēnīšu infekcijas skartai ādai 125ml
https://krezs.lv/…/suda-care-schaumcreme-putu-krems…/
Schaumcreme putu krēms keratozai pēdu ādai 125ml
https://krezs.lv/…/suda-care-schaumcreme-putu-krems…/
Schaumcreme putu krēms sausai un jutīgai pēdu ādai 125ml
https://krezs.lv/…/suda-care-schaumcreme-putu-krems…/

LAUFWUNDER® Hydrobalm balzāms ar 10% UREA
https://krezs.lv/…/laufwunder-hydrobalm-balzams-ar-10…/
Mitrinošs krēms ļoti sausai un jutīgai pēdu ādai. Viegli uzklājams, ātri iesūcas ādā.
Sastāvs: 10% URE, alveja, hidrogenēti kokosa glicerīdi, alantoīns u.c. Nesatur krāsvielas, dzīvnieku taukus, konservantus.

Callusan forte putu krēms sausai, saplaisājušai pēdu ādai 125ml
https://krezs.lv/…/laufwunder-callusan-forte-putu…/
Putu krēms izteikti sausas, kairinātas un saplaisājušas ādas kopšanai. Mīkstina pat ļoti sausu, cietu ādu, likvidē plaisas. Izmanto arī nagu kopšanai – padara ienadžus elastīgus, rūpējas par trausliem.
Avokādo eļļas sastāvā esošie fitosteroli nodrošina aizsargbarjeras funkciju ādai un veicina ādas atjaunošanās procesus. 15% UREA nodrošina ādas intensīvu mitrināšanu.
Piemērots diabēta pacientiem.
Sastāvs: UREA (15%), avokado eļļa, Šī sviests u.c.
SatisFeet Hornhaut krēms ādas mīkstināšanai ar 18% UREA
https://krezs.lv/…/satisfeet-hornhaut-krems-adas…/
Krēms sabiezējušas, saplaisājušas pēdu ādas kopšanai ar alantoīnu, zīda proteīniem un 18% UREA. Saudzīga sabiezējušās ādas noņemšana. Krēma ātras uzsūkšanās un efektīvas darbības rezultātā, pēdas kļūst zīdaini gludas.
Hipoalerģisks, nesatur sensibilizējošas sastāvdaļas. Piemērots diabēta slimniekiem.