SatisFeet Wound Care S.O.S. brūču dziedēšanas sprejs

WOUND viss vienā – brūču aerosols ar antbakteriālu darbību, veicina brūču dzīšanu, mazina rētaudu veidošanos un nodrošina nesāpīgu uzklāšanu.

Brūču dziedēšanas aerosols izgatavots no īpaši izstrādātas nīma eļļas, asinszāles eļļas un olīveļļas kombinācijas.  Eļļu komplekss izveido aizsargplēvīti, tādējādi veicinot šūnu proliferāciju un aktivizējot fizioloģisko brūču dzīšanu. Aizsargplēvītei piemīt pretmikrobu iedarbība un tajā esošās taukskābes veicina epidermas atjaunošanos un līdz ar to novērš rētaudu veidošanos.

Piemērots:  Brūču, ieaugušu nagu, nobrāzumu, dziļu plaisu, sausas kairinātas, saules apdegumu bojātas ādas, herpes labialis (aukstumpumpu) apstrādei.

Hipoalerģisks. Nesatur sensibilizējošas sastāvdaļas. Piemērots CD pacientiem.

Lietošana:

  1. Pirms lietošanas labi sakratiet.
  2. Izsmidziniet WOUND tieši uz skartās zonas no apmēram 5 cm attāluma.. Jābūt redzamai caurspīdīgai eļļas plēvītei. Precīzai uzklāšanai (piem., lūpām, pirkstiem, maziem sejas laukumiem, rētām) ieteicams izmantot vates kociņu kombinācijā ar WOUND. Ļaujiet eļļai minūti iesūkties.
  3. Atkārtojiet apstrādi ik pēc 24 stundām līdz pilnīgai sadzīšanai. Ja nepieciešams, uzklājiet WOUND vairākas reizes dienā.

Svarīgi: Uz dziļām brūcēm nelietot, jo var veicināt infekcijas rašanos. Ja brūces stāvoklis pasliktinās un/vai sāpes palielinās, konsultējieties ar ārstu.

1 aerosols satur vismaz 105 izsmidzināšanas reizes un nodrošina aptuveni 25 lietošanas reizes.